27 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Bez zbędnego rozgłosu, Burmistrz naprawił kolejną drogę!

2 min read

Skromność, hmm…, ta jest domeną królów. Póki co, nie grozi nam panowanie kolejnej dynastii z wyjątkiem politycznych nieudaczników. Jednak w cieniu codziennych nonsensów, wydarzyło się w Tucholi coś miłego…

Bycie zapalonym cyklistą niesie za sobą wyłącznie dobre skutki, a to człowiek się rozrusza, trochę schudnie, a i przy okazji coś ciekawego zobaczy. Właśnie…, zobaczy, jeszcze nie tak dawno, z przyjemnością obserwowaliśmy postępy, przy budowie nowej drogi do Wysokiej Wsi. Firma pana Pawłowskiego, szybko się uwinęła i wbrew prognozom malkontentów, świetnie się trzyma, oczywiście wspomniana droga, bo właściciel firmy, z własnej kondycji, raczej nikomu się zwierza. Piękne miejsce dla rowerzystów spragnionych równych dróg i świętego spokoju. Jednak pewnym problemem, niosącym spore ryzyko dla miłośnika dwóch kółek, było włączenie się do ruchu panującego na 241- ynce, łączącej Sępólno z Tucholą. Owszem, chwilę wcześniej istnieje droga, która łączy się z ulicą Mickiewicza, ale jak pamiętamy od zawsze przypomina pozostałości wodospadu po odległych ulewach.

UWAGA! To już przeszłość! Niewielkimi środkami pan Burmistrz zafundował nam piękny prezent, możemy korzystać  z wyremontowanej, szutrowej drogi, która jest równa, miła i bezpieczna!

Z pewnością docenią ją miłośnicy dwóch kółek, co już wkrótce się przyda, ponieważ…, ale o tym innym razem.

Obejrzyjmy…


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook