19 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Dyżur pracowników Urzędu Skarbowego w Tucholi w siedzibie GMINY KĘSOWO

1 min read

W ramach akcji SZYBKI PIT 25 marca br. w godzinach od 1100 do 1600 pracownicy Urzędu Skarbowego w Tucholi będą pełnili jednodniowy dyżur w siedzibie urzędu gminy w Kęsowie.

Zadaj pytanie ekspertowi

Idiotyczne logo – kowboj z „mapo – PiT-em” w jednej i z indiańską strzałą (wskaźnikiem) w drugiej garści, stał się symbolem kolejnego pomysłu fikusa, który marzy o tym, aby tego roku ułatwić sobie pracę, zachęcając „ślepą, podatkową tłuszczę”, do wysyłania swoich zeznań podatkowych poprzez globalną sieć. Pomysł dobry dla obu stron, jednak z marną akcją informacyjną w czasie rocznych rozliczeń. Działania na ostatnią chwilę? Typowe dla podatkowych katów, którzy muszą przynieść zysk tym, którzy okradają nas każdego dnia, przy zerowej reakcji społecznej.

W czasie dyżuru kęsowscy podatnicy będą mogli pobrać formularze podatkowe, a pracownicy US pomogą wypełnić zeznanie jak również złożyć zeznanie podatkowe PIT za pośrednictwem aplikacji e-deklaracje.

Wszystkich zainteresowanych włądze gminy proszą o zabranie ze sobą dowodu osobistego, informacji od płatników (zakładów pracy) o uzyskanych dochodach za 2013 r., dokumentów potwierdzających odliczenia. Ponadto w celu przekazania zeznania drogą elektroniczną należy znać kwotę przychodu z zeznania za 2012 r.

___________________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook