2 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Dzielnicowy obdarował przytulisko dla psów w Bysławiu

1 min read

Dzielnicowy Posterunku Policji w Cekcynie mł. asp. Adam Wochna ufundował karmę i smakołyki dla czworonogów będących pod opieką Fundacji „Psi Azyl”. Do inicjatywy stróża prawa przyłączyli się również lokalni mieszkańcy.

Przytulisko funkcjonuje kilku lat przy Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Bysławiu. Zamieszkują w nim bezpańskie oraz porzucone przez swoich właścicieli pieski. Dzięki opiece fundacji PSI AZYL, pod kierownictwem Pani Justyny Bucholz czworonożni przyjaciele mają swój własny dom. Częstym gościem przytuliska jest dzielnicowy, który po służbie zawsze chętnie pomaga pracownikom i nadzwyczaj interesuje się losem piesków. Postanowił zrobić im prezent i kupił karmę oraz różne smakołyki. Inicjatywą zainteresował lokalnych mieszkańców, którzy postanowili również obdarować przytulisko. Policjant wspólnie z Panią Pauliną Rewolińską, instruktorką tańca w Zespole Mażoretek w Bysławiu, która zebrała też liczne prezenty od wychowanków prowadzonego przez siebie zespołu przekazali te dary ufundowane prosto z serca. Pani kierownik schroniska podziękowała, za otrzymane upominki, które uwielbiają zwierzaki.

Warto przypomnieć, że czworonożni przyjaciele z niecierpliwością czekają na przyszłych właścicieli. Zainteresowani mogą kontaktować się pod nr tel. 692 188 794.


sierż. szt. Bartosz Wiese

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook