26 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

EDK 2019

1 min read

Jak co roku zapraszamy serdecznie na Ekstremalną Drogę Krzyżową z Dziemian do Wiela, która odbędzie się 5 kwietnia 2019 r.

Spotykamy się w Wielu nad jeziorem Wielewskim o godz. 18.30 (dojazd Do Wiela i powrót do domu we własnym zakresie) tam zostawiamy swoje samochody wsiadamy w zamówiony dla nas autobus i wyjeżdżamy do Dziemian. Po przyjeździe udajemy się do Domu Kultury po rozważania i odblaski.
O godz. 20.00 uczestniczymy w Mszy Świętej po czym ruszamy na Drogę Krzyżową wybraną przez siebie po czym swoimi samochodami wracamy do domów.

Zapisy w biurze parafialnym lub przez formularz internetowy zamieszczony na dole tej strony. Zgłoszenia internetowe na EDK można dokonywać samodzielnie lub przez nasze biuro parafialne, przy czym prosimy o zaznaczenie tego w momencie zapisów. Osoby niepełnoletnie powinny mieć opiekuna.

Koszt przejazdu autobusem – 10 zł prosimy wpłacać w autobusie. Koszt śpiewnika i odblasków podamy jak tylko będzie on ogłoszony przez organizatorów EDK w Dziemianach – wpłat dokonywać będziemy samodzielnie przy odbiorze.


parafiabartlomiej.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook