Eliminacje do zawodów dzielnicowych

Wczoraj (21.05.2019r.) w tucholskiej komendzie odbył się pierwszy etap eliminacji do zawodów dzielnicowych. Policjanci wzięli udział w teście wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów prawnych. Zwycięska para będzie reprezentować miejscową policję w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Na wstępie komendant miejscowej policji nadkom. Wiesław Gapa przywitał wszystkich dzielnicowych i życzył im powodzenia w zmaganiach. Zadaniem, każdego z uczestników było zebranie jak największej ilości punktów z testu wiedzy, który dotyczył obowiązujących przepisów prawa, realizacji zadań służbowych i zagadnień z pomocy medycznej. Po zakończonych eliminacjach można już było podsumować osiągnięte wyniki

I miejsce w zawodach zajął asp. szt. Jarosław Podgórski, tuż za nim na II miejscu stanął sierż. szt. Artur Przymuszała. Obaj dzielnicowi na co dzień pełnią służbę w Posterunku Policji w Gostycynie. Teraz będą brali udział w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Na koniec komendant miejscowej policji wraz ze swoim zastępcą podsumowali całość zmagań. Pogratulowali wszystkim dzielnicowym za udział i zaangażowanie. Zwycięzców uhonorowali nagrodami i życzyli im powodzenia na etapie wojewódzkim.

Przyglądając się tym zmaganiom można jednoznacznie stwierdzić, że nasi dzielnicowi są dobrze przygotowani do wykonywania swoich codziennych obowiązków służbowych.


Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese

admin

Next Post

Nagroda dla uczniów ZSLiT w Tucholi

śr Maj 22 , 2019
Wczoraj (21.05.2019r.) uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi odwiedzili miejscową komendę policji. Otrzymali zaproszenie od komendanta tucholskiej policji nadkom. Wiesława Gapy, jako nagrodę za szczególne osiągnięcia podczas trwającego w szkole „tygodnia profilaktyki”.  

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook