Europoseł Janusz Zemke z wizytą w Tucholi

W ramach kampanii wyborczej Janusza Zemke w województwie kujawsko-pomorskim, europoseł i kandydat Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego spotkał się we wtorek (21 maja) z mieszkańcami powiatu tucholskiego.

Europoseł spotkał się z dziennikarzami o 11:15, przy Placu Zamkowym 1, ściślej w parku położonym tuż obok. Konferencja była krótka, wzięły w niej udział dwie redakcje. TOKiS – PRESS tradycyjnie zapytał o sprawy ważne w tym nieszczęsną ustawę 447 Just, nie zabrakło również pytań dotyczących naszego regionu. Warto podkreślić, że spotkanie było dobrze przygotowane, co jest niewątpliwą zasługą pana Piotra Jarosza – lokalnego działacza partyjnego. Odpowiedzi gościa były krótkie i rzeczowe, choć nie były pozbawione „dopracowanej politycznie brawury”. Widać wyraźnie doświadczenie posła w kontakcie z mediami. Tradycyjnie, jak w rozmowach z innymi kandydatami, życzyliśmy panu posłowi powodzenia.


tokis.pl

admin

Next Post

Koncert z okazji Dnia Matki

wt Maj 21 , 2019
Parafia pw. Opatrzności Bożej w Tucholi serdecznie zaprasza na koncert Scholi „Aniołki” pt. „Dla Ciebie, Mamo…”, który odbędzie się 25 maja br. (sobota) o godz. 18:00 w kościele parafialnym na osiedlu Rudzki Most.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook