29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Exposé dawnego/nowego Burmistrza Tucholi (materiał filmowy)

1 min read

I stało się, Burmistrzem Tucholi pozostaje nadal Tadeusz Kowalski, choć przez chwilę powiało grozą, ponieważ jego kontrkandydat silnie zaznaczył swoją obecność.

Sytuacja powinna być pewnym rodzajem ostrzeżenia, że być może za cztery lata, kandydatów do godności burmistrza będzie kilku i może zdarzyć się wszystko. Luźno interpretując wynik wyborczy, stosunek głosów 2/3 do 1/3 na korzyść T.Kowalskiego jest tego dowodem. Przeciwnik przegrał z kretesem, a wyborcza gorączka ustępuje kolejnym wyzwaniom, którym sprostać musi ponownie ten sam burmistrz i w większości ta sama rada. Czy nowa kadencja przyniesie jakieś spektakularne sukcesy miasta w myśl jednej z zasad nowego włodarza, który tak chętnie opowiada się za zrównoważonym jego rozwojem? Czas pokaże, bo ta kadencja musi być wyjątkowo intensywną, aby w przyszłości ugruntować kolejny wyborczy sukces, albo… porażkę.

To przedziwne, ale media lokalne jakoś nie zarejestrowały kluczowej wypowiedzi burmistrza, który przez 45 minut mówił o swoich najbliższych planach i dokonaniach z nieodległej przeszłości.

TOKiS jak zawsze naprawi to niedopatrzenie i odtworzy w całości exposé dawnego/nowego Burmistrza Tucholi.

Oddajmy mu głos…

__________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook