25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

"Ferdynand Kiepski" w Koronowie, czyli… „Żywot człowieka zabawnego”

1 min read

Ilekroć słyszymy lub widzimy p. Andrzeja, budzi on wyłącznie cieple skojarzenia. Bywa zabawny, zasadniczy, nawet groźny. Uwielbia motocykle, drażni go postać Kiepskiego, wspaniale śpiewa. J est aktorem wszechstronnym i założę się, że gdyby kazać mu wcielić się w rolę… makaronu, pokazałby nawet jak wygląda ten niedogotowany – al dente. Niezwykły talent, będzie  o  rzut moherowym beretem od nas… w Koronowie! [Przyp.mf]

Andrzej Grabowski należy do czołówki polskich aktorów ostatniej dekady, a rozgłos przyniosły mu między innymi takie filmy, jak:
– E=mc² (2002),
– Kariera Nikosia Dyzmy (2002),
– Zróbmy sobie wnuka (2003),
– Świadek koronny (2007),
– Pokaż kotku, co masz w środku (2011),
– oraz wiele innych.
Jednak do dzisiaj regularnie widzimy Go, jako Ferdka Kiepskiego w satyrycznym serialu „Świat wg Kiepskich”. To właśnie talent komediowy znanego aktora sprawił, iż zaczął on występować na estradzie, jako „Andrzej Grabowski Show”. W prześmiesznym programie kabaretowym prezentuje teksty znane i lubiane, ale także nowe – w dowcipny sposób komentujące bieżące wydarzenia.

Właśnie ten program Andrzej Grabowski przedstawi 13 grudnia w hali Koronowskiego Ośrodka Sportu mieszczącej się przy ul. Wąskotorowej 4 – początek przedstawienia od godz. 20:00.

Bilety w cenie 25 zł można zamawiać w sekretariacie ośrodka /pokój nr 4/ od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00.

Telefon kontaktowy to 785901201

 

Serdecznie zapraszamy!!!

_________________________________

Oczywiście TOKiS – PRESS będzie na miejscu.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook