18 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

FERIE ZIMOWE 2020 W ŚWIETLICY W BAGIENICY I KAMIENICY

2 min read

Pozostajemy nadal w gm. Gostycyn i przenosimy się do Bagienicy i ponownie do Kamienicy, tym razem podpatrując, jak ferie zimowe spędzają dzieci z tych malowniczych wiosek.

Jestem bardzo zadowolony z tego faktu, że udało się chociaż na chwilę dzieci odciągnąć od komputerów i telefonów. Dziękuję sponsorom za pomoc w organizacji czasu wolnego dzieci z naszej gminy – powiedział instruktor świetlicy w Bagienicy i Kamienicy

Krzysztof Muzioł

 

W ferie w obu świetlicach działo się sporo. Każdy chętny mógł wybrać coś dla siebie. Ważnymi punktami miłego spędzenia czasu był wyjazd do Sopotu, możliwość skorzystania z basenu  atrakcji podczas zwiedzania Centrum Nauki Hevelianum w Gdańsku. Trudno było nie wykorzystać okazji i sprzyjającej pogody z pogody by podziwiać piękne widoki na naszym morzem.  Z wielkim zainteresowaniem spotkała się także filmowo-integracyjna nocka, gdzie wspólnie z świetlicą w Przyrowie, dzieci miały możliwość skosztowania smakołyków, które przygotowali instruktorzy. Te chwile umiliły filmy.
Kolejnym ciekawym wydarzeniem było spotkanie z przedstawicielem  sponsora który przeprowadził ciekawe animację dla dzieci oraz przyjechał z niespodzianką – wielką maskotką MINIONKA :-). W pozostałe dni ferii dzieci mogły uczestniczyć w takich wydarzeniach jak: kuchenne rewolucje na słodko, gdzie dzieci wspólnie przygotowywały i piekły gofry, turniej tenisa stołowego, o nagrody świetlicy, przygotowywanie wystroju na walentynki, gry planszowe oraz upiększanie  świetlic zimowym lasem w słoikach :-).
Redakcja TOKiS-a również obdarowana został przepiękną aranżacją, przygotowaną przez dzieci, dziękujemy.

(red.)

Mat. Ewelina Olejniczak – Muzioł 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook