31 października 2020

Fragment DW 240 z Szumiącej do Bysławka już udostępniono!

1 min read

Z tej okazji tucholskie starostwo przygotowało konferencję prasową. Pojawił się bydgoski wojewoda, były przemówienia itd. Słowem wszystko, jak zawsze, choć kierowcy w dalszym ciągu zgrzytają zębami.

O tej drodze napisaliśmy już wszystko, renomowana firma, wykonująca zlecenie,zachowuje się, jak przedszkolak w branży, największe niezadowolenie jest wśród kierowców pokonujących Tucholę. Zbyt mało pracowników,opóźnienia, można odnieść wrażenie,ze firma na tej budowie wypoczywa, a terminy gonią,kary pieniężne i ewentualne procesy ze strony sklepikarzy,których firmy właśnie umierają. O tak oczywistych sprawach władze powiatowe praktycznie niczego konstruktywnego nie powiedziały, a powinny. Póki co, hektolitry pomyj wylewane są na głowę Burmistrza, który w tej inwestycji niewiele ma do powiedzenia.

Cóż,otrąbiono kolejny sukces, było miło i przyjemnie, choć w tej sprawie cieszy jedno, zakładając, że sytuacja nie ma podwójnego, politycznego dna, cieszymy się, że pan wojewoda przyznał promesy na kolejne remonty wielu ulic w gminie Tuchola, co jest niewątpliwą zasługą włodarza miasta i gminy,a który prawdopodobnie wykona przynajmniej 7 inwestycji i to do końca tego roku! Reszta zrealizowana zostanie w przyszłym,ale o tym szczegółowo będziemy jeszcze pisać.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook