20 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Fundacja Bez Tajemnic” poprosiła nas o wsparcie

2 min read
pobraneW dniu 14 lutego 2012 r. Krakowski Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia, XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego wpisał do rejestru stowarzyszeń i fundacji organizację utworzoną przez wolontariuszy największego ogólnopolskiego programu zbierania plastikowych zakrętek na rzecz niepełnosprawnych dzieci.
Aktualnie obowiązujący Statut Fundacji Bez Tajemnic uchwalony w styczniu 2012 r. par.8 pkt.1 reguluje kwestie programu zbierania zakrętek.
„Prowadzenie ogólnopolskiego programu charytatywno – ekologicznego „Zakretki.info – Pomagamy nie tylko przyrodzie…”, z którego całkowity dochód z pozyskanego surowca wtórnego przekazywany jest wyłącznie na rzecz zakupu sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych dzieci.”
Powyższy zapis daje gwarancję, że każda plastikowa zakrętka, która trafi do nas pomoże niepełnosprawnemu dziecku w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego. Nie pobieramy żadnej prowizji, a wszelkie działania podejmowane są przy współpracy z partnerami. Program utrzymywany jest ze środków pozyskanych od partnerów oraz uzyskanych od osób chcących wspierać rozwój naszych działań.
 –
Głównym celem naszego programu jest pomoc niepełnosprawnym dzieciom, podnoszenie świadomości ekologicznej, propagowanie wolontariatu oraz zbiórka surowca wtórnego. Działamy nieprzerwanie od 2008 roku i pomogliśmy już kilkunastu osobom.
 –
Nikt w naszej organizacji nie otrzymuje wynagrodzenia za wykonywaną pracę. Działamy całkowicie charytatywnie.
 –
Stale rekrutujemy nowych wolontariuszy. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o zamieszczenie na łamach prasy, bądź strony internetowej załączonego ogłoszenia odnośnie poszukiwania nowych koordynatorów regionalnych. Dzięki Państwa pomocy do akcji przyłączą się nowe osoby, a tym samym będziemy mogli uskutecznić nasze działania oraz pomóc jeszcze większej liczbie osób.
_____________________
Łukasz Puła
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook