13 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Fundusze, które zabijają na (za) raty?

1 min read

Jak grzyby po deszczu wyrastają nam przeróżne fundusze hipoteczne, których cel jest aż nadto przejrzysty – wykorzystać naiwność bliźniego, ściślej osoby w podeszłym wieku. Co gorsza w procederze tym zupełnie bezkrytycznie udział biorą telewizje komercyjne, inaczej mówiąc, są współwinnymi tragedii, które muszą się wydarzyć.

 O czym mowa?

Przedstawiciele funduszy hipotecznych polują na seniorów nawet u kresu ich życia. Oferują im dożywotnie renty w zamian za nieruchomości. Nie informują, że w dniu podpisania umowy traci się własność na zawsze. Zapamiętajmy jedno – polskie prawo nie chroni klientów!!! Za łatwowierność możemy słono zapłacić.

Mając mętne widmo wyższej emerytury podpisujemy dokumenty, które upoważniają firmy do przejęcia nieruchomości od osób naiwnych za nawet 40% ich wartości rynkowej! Najgorszą informacją w tym wszystkim jest ta, że w razie likwidacji firmy klient nie zobaczy nawet złotówki z prostej przyczyny – tego typu firmy nie są objęte gwarancjami rządowymi.

Zapamiętaj! W chwili, kiedy podpiszesz umowę, tracisz wszelkie prawa do lokalu, nieruchomości. W efekcie lądujesz pod mostem w kartonowym pudle, o ile ktoś nie uzna, że należy utylizować go razem z Tobą w pojemniku do segregacji śmieci z napisem – „papier” i „odpadki zmieszane”.

_________________
(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook