25 października 2020

Gender w Tucholi nie przejdzie, czyli.. dzwoniły głównie kobiety

2 min read

Piątkowy (30 – 05) wieczór pewnie na zawsze utkwi w pamięci przechodniów, osobliwie kobiet, które przez przypadek znalazły się o tej porze w okolicach ulicy Chojnickiej.

Miejscowa enklawa miłośników napojów wyskokowych, mordownia, popularnie zwana „akwarium” już nie takie dziwy oglądała. Jednak…, tym razem nie odnaleziono w jej pobliżu wybitych zębów, czy śladów krwi, lub ekskrementów, było znacznie gorzej…

U tucholskich policjantów rozdzwoniły się telefony. Dzwoniły zaniepokojone kobiety, które przy  Chojnickiej  napotkały wyjątkowego mężczyznę, prawie supermena po gruźlicy, choć z mikroskopijnym atrybutem. Bynajmniej, nie przypominał biblijnego Adama, choć jego ubiór był powiedzmy… umowny. Wysłany na miejsce patrol potwierdził nietypowe zgłoszenie. Nagus na widok funkcjonariuszy próbował czmychnąć,  jednak stróże prawa bardzo szybko rozwiązali problem, golas został zatrzymany. To 49-latek, jednak źródła milczą, czy osobnik  w stroju Adama pochodzi z Tucholi. Mężczyzna był pod wydatnym wpływem alkoholu, co oznacza w praktyce, że w chwili wykroczenia docierał prawdopodobnie na orbitę okołoziemską. Funkcjonariusze szybko sprowadzili go ponownie na Ziemię i dopilnowali, żeby mężczyzna się ubrał. Czy w swoje ubranie? Tego nie wiemy, ale z pewnością stracił 500 złotych na poczet mandatu, który mu wlepiono. Przeliczając to na piwo, gość przechodzi właśnie gehennę, zapewne zostanie abstynentem przez minimum miesiąc, czy też skorzysta z usług  Providenta lub innego Bociana?

Serdecznie współczujemy gołodupcowi!

______________

(red.)

Jeżeli dysponujecie Państwo zdjęciem tego osobnika w chwili wykroczenia, chętnie je opublikujemy.

Nasz adres:  tokistuchola@gmail.com

Mat. na podstawie portalu policyjnego: tuchola.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook