25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Giełda turystyczna w Bydgoszczy. Tucholskich firm tam zabraknie?

1 min read

Kujawsko-pomorskie firmy branży turystycznej wyznaczyły sobie spotkanie w Bydgoszczy na II Giełdzie Produktów Turystycznych. Impreza, która odbędzie się w środę (13 lutego) w kampusie Wyższej Szkoły Gospodarki, jest otwarta dla wszystkich.

zaproszenik1e

Organizatorem giełdy jest Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna BYLOT, a wśród uczestników zapowiedziały się między innymi Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek z Ciechocinka, Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek oraz bydgoskie Muzeum Mydła i Historii Brudu.

Wśród celów stawianych przed wydarzeniem jest między innymi zawiązanie networkingowej sieci biznesowej, łączącej działające w naszym regionie podmioty związane z biznesem turystycznym. Udział w giełdzie jest dla nich bezpłatny.

Bydgoska II Giełda Produktów Turystycznych odbędzie się w kampusie WSG przy ulicy Garbary. Szczegóły na stronie Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej.

Biuro Prasowe
Urzędu Marszałkowskiego

_____________________________

Nie mamy żadnej informacji o tym, czy w imprezie udział wezmą firmy z Tucholi. Czyżby  kolejna, stracona szansa na promocję Naszej gminy i  powiatu?

 

(red)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook