29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

GMINA LUBIEWO – pełna uroku o każdej porze roku. Nowa publikacja

1 min read

Gmina Lubiewo pokusiła się o piękna publikację, która już zrobiła spore wrażenie na czytelnikach. To przepiękne, albumowe wydanie z pewnością zachęci każdego do odwiedzin tej przepięknej krainy.

Książka rozpoczyna się przepiękną sentencją, zaczerpniętą z twórczości naszego Przyjaciela – Włodka Dębickiego, który przedwcześnie od nas odszedł.

…wchłoń obfity kielich wrażeń przez wszystkie Twoje zmysły. Proponuję abyś nie był niewolnikiem zegarka ale zgodnie z jego ruchem wskazówek odwiedził „krainę trzech wież” co wyrosły ponad borami aby być dla nas drogowskazem, ostoją, pokrzepieniem.

Całość okrasiła dedykacja Wójta Gminy Lubiewo – pana Michała Skałeckiego.

Z publikacji dowiadujemy się wszystkich istotnych wiadomości, dotyczących wszelkich atrakcji turystycznych tego regionu łącznie z bazą noclegową, jednak największe wrażenie robią fotografie: Tomasza Bonka, Jakuba Gackowskiego, Grzegorza Grochowiny, Daniela Kawczyńskiego, Jakuba Szlukiera, Ryszarda Mrozika, Łukasza Kufla, oraz zbiorowe: Nadleśnictwa Zamrzenica i Urzędu Gminy w Lubiewie.

Zdjęcia są tym cenniejsze, że w sposób całkowity pozbawiono je jakiejkolwiek ingerencji fałszujących rzeczywistość komputerowych programów graficznych, ze słynnym fotoshopem na czele. To ewenement w świecie, gdzie z dosłownie każdego „knota”, można stworzyć arcydzieło, niestety „pod publiczkę”. Brawo!

Całość pięknie przygotowanym tekstem okrasiła pani Wioletta Szymczak.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook