22 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

GMINA LUBIEWO: ZESPÓŁ SZKÓŁ W BYSŁAWIU ma wielu przyjaciół

1 min read

Zespół Szkół w Bysławiu ma piękną tradycję. Jest taki jeden dzień w roku, kiedy szkoła zaprasza do siebie swoich przyjaciół, a jest ich wielu. Wspomagają pracę placówki w przeróżny sposób, dzięki temu szkoła nabrała zupełnie wyjątkowego charakteru.

W tym roku wyjątkowym okazał się ubiegły czwartek (12.02), kiedy o siedemnastej, jako pierwszy głos zabrał dyrektor szkoły – pan Roman Chmara, który przywitał przybyłych i podkreślił znaczenie wszystkich przyjaciół, a ich nazwiska, nazwy firm, pojawiły się na przygotowanym ekranie. Jest ich sporo i każdego roku przybywa. Rangę spotkania podniosły władze gminy Lubiewo w osobie pana wójta – Michała Skałeckiego, który bardzo ceni dokonania tej placówki.

Niezwykły wieczór wzbogaciła swoimi występami szkolna, utalentowana młodzież. W takiej atmosferze domowe pączki, wspaniała kawa i herbata, smakowały wybornie.

Również nasza redakcja zaliczana jest w poczet przyjaciół bysławskiej szkoły w miarę naszych skromnych możliwości.  Od lat z wielką przyjemnością staramy się ją wspierać, to dla nas wielka przyjemność. Praca za uśmiech dzieci i młodzieży, a ten nie ma ceny i tak pozostanie.

____________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook