Gminne eliminacje Turnieju BRD w Cekcynie

Policjant tucholskiej drogówki był głównym sędzią gminnych eliminacji Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbyły się  w Cekcynie.

 

Uczestnicy rozgrywek rozwiązywali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz prezentowali umiejętność jazdy na rowerze po torze przeszkód.  Drużyna, która zwyciężyła w gminnych eliminacjach weźmie udział w kolejnym etapie turnieju.

W Cekcynie odbyły się gminne eliminacje  Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W rozgrywkach wzięły udział czteroosobowe drużyny szkół gminy Cekcyn.

Każdy uczestnik konkursu musiał rozwiązać test ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Dziesięć pytań w teście dotyczyło zasad poruszania się na skrzyżowaniach. Po egzaminie z wiedzy teoretycznej, uczestnicy, na rowerach, pokonywali  tor przeszkód. Głównym sędzią zawodów był policjant tucholskiej drogówki, młodszy aspirant Daniel Kania, który ogłosił także oficjalne wyniki rozgrywek.  Pierwsze miejsce  zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej z Zielonki i to ona będzie reprezentować gminę w kolejnym etapie turnieju.

 

_______________________

(red.)

KPP – Tuchola

 

 

admin

Next Post

Majowe zakazy w ruchu drogowym - POLICJA INFORMUJE

czw Kwi 30 , 2015
Przed nami święta majowe, a te wiążą się ze zmianami w ruchu drogowym na naszych drogach. Będą pewne ograniczenia, poznajmy je.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook