12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Gminny Ośrodek Kultury w Gostycynie serdecznie zaprasza na Koncert Bożonarodzeniowy „Kolędy Ulicy”

1 min read
21 grudnia br. o godzinie 17:00 „Gminny Ośrodek Kultury w Gostycynie serdecznie zaprasza na Koncert Bożonarodzeniowy „Kolędy Ulicy”.

Wystąpią:

– Soliści ze Studia Piosenki oraz artyści – aktorzy, muzycy z Torunia. Jak mówią o sobie: ” Jesteśmy trójką przyjaciół, których łączy pasja do muzyki. Nie mamy żadnej nazwy, jesteśmy po prostu „TRIO w składzie”:

  • Marta Parfieniuk-Białowicz – aktorka od 17 lat związana z teatrem Baj Pomorski w Toruniu, z zamiłowania wokalistka:) Pracuje również jako logopeda i nauczyciel emisji głosu,
  • Jacek Pysiak – aktor od 25 lat związany z Teatrem Baj Pomorski w Toruniu, z zamiłowania i pasji śpiewa gra na gitarze,
  • Magdalena Miszewska-Zasadna – solistka i kameralistka, prowadzi klasę akordeonu w toruńskiej szkole muzycznej. Współpracowała z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną prowadząc audycje dla dzieci i młodzieży. Od wielu lat związana jest z zespołami folklorystycznymi woj. kujawsko-pomorskiego. Obecnie współtworzy kapelę zespołu pieśni i tańca „Ziemia Bydgoska” z Bydgoszczy. ” – tak o sobie mówią.
  • Tego wieczoru nikt nie będzie sam…”


(red.)
Mat. nadesłane.
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook