21 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Gorszy sort” szampańsko bawił się w Tucholskim Ośrodku Kultury

1 min read

W czasie, kiedy telewizja rządowa oferowała nam występy Sławomira i  gwiazd z playbacku za 450 000 złotych, „gorszy sort” tucholan, świetnie bawił się w TOK-u, przy lampce szampana.

W niedzielę 31 stycznia 2017 r. w tucholskim Ośrodku Kultury odbył się koncert pt. `Sylwestrowa noc Przebojów` w wykonaniu Grażyny Nity (sopran) i Damiana Wilmy (baryton) wraz z zespołem instrumentalnym w składzie: Krzysztof Krymer – I skrzypce; Przemysław Damski – II skrzypce; Mateusz Kujawa – klarnet; Dominika Szczypka – wiolonczela oraz Rafał Tworek – fortepian. Koncert poprowadziła Katarzyna Szewczyk.

Ten wyjątkowy wieczór przepełniony był, jak podpowiada już jego tytuł, wielkimi przebojami i utworami znanymi szerokiej publiczności. Począwszy od nastroju klasycznej operetki i musicalu, artyści poprowadzili słuchaczy w gorące rytmy lekkiej muzyki włoskiej i niezapomniane hity przecudownego okresy dwudziestolecia międzywojennego. Wszystko to w aranżacjach instrumentalnych przygotowanych specjalnie na ten wyjątkowy dzień. Nie zabrakło też współczesnych niespodzianek muzycznych, a także pięknych strojów, dobrego humoru i tradycyjnej lampki szampana.


(mrf.)

Źródło: Tucholski Ośrodek Kultury

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook