18 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Gość w dom, a nikt niczego nie wie? Kandydat DUDA w Tucholi

2 min read

Robi się coraz śmieszniej, samorządowcy milczą jak zaklęci, media nabrały wody w usta, a działacze partyjni rozpłynęli się jak we mgle. Co się dzieje? Kandydat do godności Prezydenta RP Duda, 12 marca, odwiedzi…, właśnie, kogo odwiedzi obecny i przyszły prezydent, ku zgryzocie opozycji?

Używając retoryki Pana Burmistrza Tucholi w oparciu o „wysoki stopień ogólności”, p. Duda odwiedzi Tucholę, ale to nie oznacza, że jak kiedyś, z przytupem, wjedzie na tucholską starówkę  i ponownie wychodząc z autobusu wdepnie w psie mmm, a następnie spotka się z mieszkańcami. Takich informacji do tej pory nie ma, podobnie jak psich mmm w tym miejscu. Jest za to pewne, że w Tucholskim Ośrodku Kultury z kimś się spotka. Owymi „ktosiami” będą persony zaproszone, a takowe otrzymali samorządowcy z całego województwa, a to oznacza,że wolnych miejsc w największej sali TOK-u zabraknie dla tych, którzy mają do kandydata wiele trudnych pytań. Co z tego wyniknie, tego nie wiemy, jak również nie można wykluczyć, że w ślad za Air Force One rodem z Autosanu, nie przybędą hejterzy z POKO. Bedą natomiast kamery z „reżimówki” i „obozu zdrady i zaprzaństwa”, słowem, szykuje się niezły cyrk.

A co o wizycie mówi Pan Starosta? TOKiS – PRESS TV w myśl starych zasad, zadaje pokrętne pytanie, rozluźniając nieco sztywną atmosferę rozmów.

Więcej o wizycie kłopotliwego gościa.

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook