24 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Podobno nazwa tej miejscowości leży w bezpośredniej łączności ze słowem „gościnny” i nie ma w tym nic dziwnego, tak rzeczywiście jest. Praca w tej gminie jest przyjemnością, czego dowodem są także pozdrowienia przygodnych osób, na widok naszej jeżdżącej sterowni. To miłe, dziękujemy.

Na początku zimy urodził się pomysł, aby sfotografować całą gminę Gostycyn, a następnie zaprosić wszystkich na wystawę efektów tego niezwykłego pleneru, dlatego prosimy, nie dziwcie się, trwają przygotowania do wykonania tej pracy. Poszukujemy najlepszych miejsc i oświetlenia, słowem trwają treningi. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby pokazać kilka fotografii, może film, choć ten drugi musi chwilę zaczekać ze względu na to, że przechodzimy momenty próby związane z  panoszącym się wirusem, który zabiera bardzo dużo czasu.

Ponieważ codzienność nas nie rozpieszcza, niech ta galeria, sprawi wszystkim przyjemność i wywoła uśmiech. A kto ma ochotę skopiować sobie zdjęcia, nic nie stoi na przeszkodzie. Miłego weekendu.


Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook