25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Gostycyn: Spotkanie z posłem Zbigniewem Sosnowskim

2 min read

W czwartek 14 listopada o godz. 16.00 w świetlicy OSP w Gostycynie, odbędzie się spotkanie z mieszkańców z posłem Zbigniewem Sosnowskim.

 Zbigniew Sosnowski. Poseł VII kadencji z Polskiego Stronnictwa Ludowego – okręg wyborczy nr 5, Toruń. Poseł IV, V i VI kadencji Sejmu.

VII kadencja Sejmu

  •  Zagłosował za pracami nad ustawą odbierającą kobietom prawo do przerwania ciąży, gdy płód jest ciężko uszkodzony (27.09.2013).
  • Zagłosował za ubojem rytualnym w Polsce (12.07.2013).
  • Zagłosował przeciwko pracom nad projektami ustaw o związkach partnerskich przygotowanymi przez PO, RP i SLD (25.01.2013).
  • Zagłosował za pracami nad ustawą odbierającą kobietom prawo doprzerwania ciąży, gdy płód jest ciężko uszkodzony (10.10.2012).
  •  Zagłosował przeciwko pracom nad projektem ustawy o świadomym rodzicielstwie, która zakładała wprowadzenie wiedzy o seksualności od pierwszej klasy szkoły podstawowej w wymiarze 1 godziny tygodniowo, refundację środków antykoncepcyjnych i dawała kobietom prawo do przerywania ciąży do 12 tygodnia jej trwania, a także nakładała na samorządy obowiązek tworzenia i finansowania placówek prowadzących poradnictwo i świadczenia z zakresu praw reprodukcyjnych (10.10.2012).
  •  Zagłosował za zdjęciem z porządku obrad pierwszego czytania projektu ustawy o związkach partnerskich (24.07.2012).
  • Członek Parlamentarnego Zespołu na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, którego celem jest „stała troska o zgodność prawa” z ideologią hierarchów Kościoła katolickiego.
IV kadencja Sejmu
  •  Zagłosował przeciwko ustawie o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie (08.07.2005).

E-mail: zbigniew.sosnowski@sejm.pl
Telefon: 22 668 98 98
Strona internetowa: www.zbigniewsosnowski.blog.onet.pl
Profil na stronie sejmowej
Wikipedia
Facebook

_______________________________________

Warto udać się na to spotkanie, pan poseł powinien zostać pilnie przesłuchany przez społeczeństwo, ze swoich doprawdy „dziwnych” decyzji.

 

(red.)

Źrodło:

http://wiemkogowybieram.blogspot.com

Mat. z YT

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook