28 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

GOSTYCYN. Wręczenie nagród w konkursach „Prawidłowe korzystanie z numeru alarmowego 112” oraz „Zagrożenia w sieci w oczach dzieci i młodzieży”

1 min read
21 listopada dzięki gościnności Pana Wójta Gminy Gostycyn oraz Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gostycynie odbyło się dla gimnazjalistów jedno z cyklu spotkań prowadzonych we wszystkich szkołach na terenie powiatu tucholskiego w ramach projektu Razem Bezpieczniej, dotyczące cyberprzemocy, funkcjonowania Centrów Powiadamiania Ratunkowego, prawidłowego korzystania z numeru alarmowego 112.


Różniło się to spotkanie od innych, gdyż był to też dzień wyjątkowy dla laureatów ogłoszonych wcześniej konkursów plastycznych o tematyce „Prawidłowe korzystanie z numeru alarmowego 112” oraz „Zagrożenia w sieci w oczach dzieci i młodzieży”.

Przypominamy, że aż dwie niezależne od siebie komisje dokonywały oceny prac, które wpłynęły na konkurs, a było ich wszystkich aż 289! Wszyscy uczestnicy dostaną dyplomy, długopis i słodycze, które przekażemy do szkół. Laureaci otrzymali dyplomy, pendrive, długopisy, słodkości i co najważniejsze bony do zrealizowania w sklepie o wartości w zależności od zajętego miejsca.

Informujemy, że laureatom konkursu na spot filmowy „NIE Cyberprzestępczości” nagrody wręczane będą 14 grudnia na spotkaniu podsumowującym projekt, które odbędzie się w ZSLiT w Tucholi.

________________

tucholski.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook