20 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Groźna kolizja

1 min read

Dziś (7.03.2018r.) na trasie Gołąbek-Wielkie Gacno doszło do zdarzenia drogowego, którego przyczyną było niedostosowanie prędkości do trudnych warunków panujących na drodze. Policjanci ustalili, że kierujący skodą wpadł w poślizg i uderzył w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę.

 

Do zdarzenia doszło krótko po godz. 7.00. Funkcjonariusze skierowani na miejsce ustalili, że kierujący skodą, 54 – letni mieszkaniec pow. grudziądzkiego jadąc od strony Wielkiego Gacna w kierunku Tucholi, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Następnie wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w  jadącą ciężarówkę. Kierujący osobówką z podejrzeniem złamania prawej ręki został przewieziony do szpitala. Droga w tym miejscu była częściowo zablokowana i policjanci wraz ze strażakami kierowali wahadłowo  ruchem.  Obaj kierowcy byli trzeźwi. W skodzie nie znajdowali się pasażerowie.  Na sprawcę wykroczenia funkcjonariusze nałożyli mandat.

Policja apeluje do kierowców, aby zwracali uwagę na stan jezdni i zmieniające się warunki atmosferyczne. Dzisiejszego poranka drogi na terenie powiatu były wyjątkowo śliskie.

***

Od redakcji.

UWAGA! TOKiS – PRESS nie publikuje drastycznych ujęć z tragedii drogowych.


KPP Tuchola

sierż. szt. Bartosz Wiese

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook