1 listopada 2020

Grunt to łączność…

1 min read

Dzisiaj przy Świeckiej w Tucholi prawie wszyscy przechodnie zadzierali głowy w górę. Na terenie kościoła pw. Bożego Ciała, pojawił się wielki wysięgnik. W koszu znalazło się dwóch pracowników, którzy działali na sporej wysokości. Cel? Anteny.

Trudno powiedzieć, co to za urządzenia i do kogo należą, niektórzy mieszkańcy zastanawiają się głośno, czy aby to nie słynne anteny  5G, przeciwko którym wielu ludzi protestuje. Cóż, raczej nie, niemniej smog elektromagnetyczny, nawet ten emitowany z istniejących anten, według obwiązujących polskich norm, nie ma właściwości uzdrawiających. Łatwo to sprawdzić z pomocą bezzałogowca. Lepiej nie próbować lotów w takich miejscach, stanowczo odradzamy podobne eksperymenty, to zbyt niebezpieczne, podobnie jak latanie w pobliżu innych wież telefonii komórkowych, które nigdy nie powinny znaleźć się w pobliżu domostw.

Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to jasne, że o pieniądze. Cóż, takie czasy, a łączność radiowa raczej nie pomoże w kontaktach ze Stwórcą, chyba że…, będziemy mieli wyjątkowe „szczęście”.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook