Halina Kunicka w Tucholi!

Przed nami niezwykle ciekawe spotkanie z postacią sporego formatu. Wreszcie! Od  słynnego spotkania połączonego z promocją książki pani Magdaleny Zawadzkiej (prywatnie, żony nieżyjącego już Gustawa Holoubka) odczuwalna była pustka w panteonie sław, które niezwykle rzadko docierają do Tucholi i to osobiście.

Miejska Bibliotek Publiczna powraca do dobrych wzorów i ponownie zaprasza znane nazwiska, to dobrze rokuje na przyszłość.

Spotkanie z gościem odbędzie się w ramach Tygodnia Bibliotek, który tradycyjnie odbywa się w dniach od 8 – 15 maja. To  – święto czytelnictwa, książek, bibliotekarzy i bibliotek. Tegoroczne hasło „Wybieram Bibliotekę” potwierdza ważną rolę biblioteki w wielu dziedzinach codziennego życia: informacji, edukacji, kultury, integracji społecznej.

Więcej informacji o Halinie Kunickiej.

Czy mieszkańcy Tucholi zainteresują się tym spotkaniem, czy ponownie wybiorą… telewizor?

Z naszego archiwum – spotkanie z Magdaleną Zawadzką.

___________________

(red.)

Fot. ksiaznicaplocka.pl

Materiały nadesłane.

admin

Next Post

Ministerstwo Finansów powiedziało "NIE", nad powiatem znowu zebrały się czarne chmury

śr Maj 13 , 2015
To przykre, że obecne władze powiatowe mają tak poważny zgryz, ale niestety, takie są skutki wyborów mieszkańców, którzy oddali swoje głosy na  ludzi, którzy w poprzednich kadencjach, zamiast do rządzenia nadawali się do… pasania kóz.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook