30 września 2020

Harmonogramy wywozu śmieci na 2020

2 min read

Zapisz sobie tę informację!

GMINA TUCHOLA

  1. PRZY SZOSIE SĘPOLEŃSKIEJ, NOWA TUCHOLA, WYSOKA WIEŚ, HUBY, MAŁY MĘDROMIERZ, PRZY SZOSIE BYDGOSKIEJ
    POBIERZ
  2. RACIĄŻ, WYSOKA, RACIĄSKI MŁYN, WYSOKI MŁYN, MROWINIEC
    POBIERZ
  3. JESIONOWO, BIAŁOWIEŻA, STOBNO, STOBNO BORKI, STOBNO TAJWAN, STOBNO POD KOMORZĄ, LUBIERZYN
    POBIERZ
  4. BLADOWO, BLADOWO WYBUDOWANIE, NAD BLADÓWKIEM, SŁUPY
    POBIERZ
  5. LEGBĄD, RADONEK, BRODY, KOŃSKIE BŁOTA, KOŚLINKA,ŁOSINY, NIWKI, LASEK, FOJUTOWO, JATY, BIAŁA,RZEPICZNA, BARŁOGI, KLOCEK, WOZIWODA, BIELSKA STRUGA, WIELKA KOMORZA, MAŁA KOMORZA, DĄBRÓWKA
    POBIERZ
  6. PLASKOSZ, WYMYSŁOWO, KIEŁPIN, KIEŁPIN NA POLACH, TRZCIONEK, KIEŁPIN STEGNY, KIEŁPIN POD LASEM, KIEŁPIN WIŚNIÓWKA
    POBIERZ
  7. NADOLNA KARCZMA, NADOLNIK
    POBIERZ

 

Gmina GOSTYCYN

  1. KAMIENICA
    POBIERZ
  2. BAGIENICA
    POBIERZ
  3. GOSTYCYN
    POBIERZ
  4. PRUSZCZ
    POBIERZ
  5. ŁYSKOWO, ŻÓŁWINIEC, ŚWIT
    POBIERZ
  6. WYBUDOWANIA: PRUSZCZ 7, 8 BAGIENICA 48, 50
    POBIERZ
  7. GOSTYCYN WYBUDOWANIE 9
    POBIERZ
  8. WIELKI MĘDROMIERZ
    POBIERZ
  9. MAŁA KLONIA
    POBIERZ
  10. WIELKA KLONIA
    POBIERZ
  11. PRZYROWA
    POBIERZ
  12. PIŁA, UL. PILSKA W GOSTYCYNIE
    POBIERZ

 

GMINA LUBIEWO

  1. BYSŁAW, TEOLOG, PŁAZOWO, WANDOWO, SZUMIĄCA
    POBIERZ
  2. CIERPLEWO, SUCHA, SOKOLE KUŹNICA, WIELONEK
    POBIERZ
  3. MINIKOWO, ZAMRZENICA
    POBIERZ
  4. BYSŁAWEK
    POBIERZ
  5. KLONOWO
    POBIERZ
  6. LUBIEWO, LUBIEWICE, TRUTNOWO, BRUCHNIEWO, BRUKNIEWO, KOŹLINY
    POBIERZ
  7. WEŁPIN
    POBIERZ

 

GMINA KĘSOWO

  1. KĘSOWO, KRAJENKI
    POBIERZ
  2. PIASTOSZYN, GROCHOWO, NOWE ŻALNO
    POBIERZ
  3.  ŻALNO
    POBIERZ
  4. WIESZCZYCE, BRZUCHOWO, BRALEWNICA, ADAMKOWO, PAMIĘTOWO
    POBIERZ
  5. TUCHÓŁKA
    POBIERZ
  6. OBROWO, SICINKI
    POBIERZ
  7. LUDWICHOWO, DROŻDŻENICA, PRZYMUSZEWO
    POBIERZ
  8. SICINY, JELEŃCZ
    POBIERZ

 

GMINA CEKCYN

  1. GMINA CEKCYN
    POBIERZ

 

 

Tuchola ulice

  1. CEGIELNIANA, WITOSA, TOWAROWA, ŚWIECKA, SŁONECZNA, RUDZKI MOST
    POBIERZ
  2. OGRODOWA, ZAMKOWA, PL. ZAMKOWY, LIPOWA, KRZYWA, SZKOLNA, KOŚCIELNA, CHOJNICKA, KU WIATRAKOM, POŁCZYŃSKIEGO, CZERSKA, MŁYŃSKA, ZBOŻOWA, POLNA, ŁANOWA, GŁÓWNA, MIEJSKI RÓW, PODMIEJSKA, RYBACKA, STARE MIASTO
    POBIERZ
  3. ODJ MICKIEWICZA, ODJ CZARNA DROGA, BYDGOSKA
    POBIERZ
  4. ODJ LEŚNE, ODJ 11 LISTOPADA, ŻWIRKI I WIGURY, KOŚCIUSZKI, AL. LOP, GRUNWALDZKA, PIASTOWSKA
    POBIERZ
  5. KOLEJOWA, STARODWORCOWA, CHOPINA, DWORCOWA, STARY DWORZEC, GARBARY, SĘPOLEŃSKA, WIEJSKA, ODJ KOPERNIKA
    POBIERZ
  6. NAD BRDĄ, PRZEMYSŁOWA, BUDOWLANA, TRANSPORTOWA, USŁUGOWA
    POBIERZ
  7. WARSZAWSKA, KARASIEWICZA, NOWODWORSKIEGO, STARA, SAGANOWSKIEGO, POCZTOWA
    POBIERZ
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook