22 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Hurtownicy z ulicy Chopina poprosili o pomoc

1 min read

tokis.pl

Hurtownicy z ulicy Chopina notują znaczne spadki dochodów od chwili, gdy rozpoczęły się prace przy remoncie Kolejowej i Chopina w Tucholi.

Zaskoczenia nie ma, oczywiście zwrócili się o pomoc do nas. Klienci i dostawcy mają utrudniony dojazd do firm, dodatkowo klienci przestraszyli się ewentualnej  interwencji policjantów, ściślej mandatów za to, że wjeżdżają w ten rejon. Dla nich dobra informacja, TOKiS – PRESS TV interweniował w tej sprawie, policjanci wykazali zrozumienie dla sytuacji i o ile ruchu nie zablokuje sama firma dokonująca remontu, nie widzą powodu, dla którego musieliby kogokolwiek karać. Jednocześnie apelują oni o rozwagę i zrozumienie dla sytuacji.

My apelujemy do firmy SOLO, więcej empatii pomiędzy przejazdem koparki, czy ciężarówki, tuż obok są ludzie, którzy też mają prawo do życia. Apelujemy również do władz miasta, aby w tych trudnych chwilach byli blisko mieszkańców. Nie chcemy, aby powtórzyły się sytuacje, które doskonale pamiętamy, a które wydarzyły się podczas remontu DW 240 do wysokości ronda. Okoliczne firmy znalazły się w sytuacji podbramkowej, a jedna z nich zwyczajnie przestała istnieć. Na szczęście, dzisiaj sytuacja jest inna, bo mamy do czynienia z inwestorem poważnym – UMiG w Tucholi, a to zobowiązuje.

Sytuację będziemy monitorowali z ziemi i z powietrza.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook