27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

I Rodzinny Rajd Rowerowy w Kiełpinie już za nami

1 min read

06 maja 2017 r odbył się I Rodzinny Rajd Rowerowy w Kiełpinie. Zgromadziło się na starcie 86 uczestników w przedziale wiekowym od 6 do 70 kilku lat. Trasa przebiegała malowniczymi terenami okolic Kiełpina i Wymysłowa.

Trasa była dla niektórych wymagająca, wzniesienia, piaski oraz drogi leśne niektórym mogły sprawić nieco trudności, ale wszystko odbyło się w pełni bezpiecznie, ponieważ wszyscy sobie wzajemnie pomagali… W trakcie rajdu odbyło się  spotkanie z Leśniczym Panem Januszem Salą, który przybliżył  życie lasu oraz gospodarkę leśną oraz wskazał na bardzo istotne aspekty bezpiecznego przebywania na łonie natury W trakcie postoju uczestnicy skosztowali pysznej, swojskiej drożdżówki oraz gorącej herbaty.

Kawalkada bezpiecznie dotarła do celu, po przebyciu 15,7 km. Podziękowania dla Straży z OSP w Kiełpinie, za czuwanie nad bezpieczeństwem… . Po powrocie, było ognisko oraz przepyszna grochówka i bigos, które przygotowały Panie z KGW w Kiełpinie. Na zakończenie odbyło się losowanie nagród w ramach loterii oraz wyłonienie szczęśliwego trafu – nagrody głównej, jaką był rower, który wylosował Miłosz Zabrocki. Serdecznie gratulujemy!


(red.)

Na podstawie tekstu ks. Tadeusza Drobinskiego „I Rodzinny Rajd Rowerowy”.

parafiajakub.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook