2 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

I znowu narkotyki…

1 min read

Narkotyki są obecne i dostępne, prawdopodobnie istnieją źródła, gdzie można się w nie zaopatrzyć, nawet w tak niewielkim miasteczku, jak Tuchola. Dobre samopoczucie „klientów” i źródło dochodu dla dilerów? Raczej pewny wyrok i „zapaprane” na całe życie papiery jednych i drugich.

W niedzielne przedpołudnie (15.01.2017r.) tucholscy funkcjonariusze ustalili, że jeden z mieszkańców Tucholi może być w posiadaniu narkotyków. Policjanci zauważyli mężczyznę na jednej z ulic miasta. 25 – latek miał przy sobie marihuanę. Młody mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających.

Policjanci ustalili, że jeden z mieszkańców Tucholi może mieć przy sobie narkotyki. Mężczyzna miał poruszać się w okolicy jednej z ulic miasta. Kiedy policjanci udali się w wyznaczone miejsce zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Funkcjonariusze po wylegitymowaniu 25 – latka, poddali go kontroli osobistej. U młodego mężczyzny znaleźli woreczek z zawartością suszu roślinnego. Przeprowadzone już w komendzie testy potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana. Mężczyzna posiadał jej przy sobie ok. 3,5 grama. 25 – letni tucholanin został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty. Odpowie za posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

___________________

(red.)

KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook