30 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

II OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO- ŻALNO 2013 już za nami (foto i film)

2 min read

923105_374256519352362_2017111403_nPogoda nie dopisała, jednak to nic, gorące silniki i niespożyte siły uczestników zlotu, podgrzały atmosferę do fazy wrzenia. Wszystko dzięki nieprawdopodobnej wręcz urody motocyklom, które licznie i to z całej Polski przybyły na zlot do Żalna.

Można sobie wyobrazić ogrom pracy, którą włożono w przygotowanie pięknych maszyn do sezonu. Lśniące chromy, dopracowany każdy szczegół, każdy detal. Od lśniącej lampy począwszy, na sznurowadłach skończywszy. Zwiedzający twierdzili, że to „sport dla zamożnych”, chyba jednak dla cierpliwych, bo skompletowanie wszystkiego, od motocykla począwszy, na specjalnym ubraniu skończywszy, wymaga mnóstwo czasu i oczywiście pieniędzy. Liczy się jednak efekt końcowy i satysfakcja, a ta rzeczywiście była dzisiaj widoczna. Gromada obcych sobie ludzi rozmawiała z taką pasją, że ktoś postronny miał wrażenie, że po długim czasie spotkała się grupa starych przyjaciół.

Jazda motocyklem…, poczucie wolności, nieprawdopodobna moc silników, która daje pewność siebie? Wszystkiego zapewne po trosze, jak przekonywali uczestnicy zlotu – „ wolność, wiatr we włosach i chwilowe oderwanie się od codzienności, to jest to!”. I upada kolejna legenda przeciwników jazdy na dwóch kołach o tym, że motocykliści pasjami lubią muchy. A nawet, kiedy się ich kilka połknie, tragedii z tego nie będzie, prawda?

Pozdrawiamy serdecznie organizatorów, uczestników i liczymy na to, że spotkamy się ponownie za rok, już na trzecim zlocie motocyklowym, oczywiście w Żalnie.

Zapraszamy do naszej galerii i… niespodzianki.

Pełna galeria fotografii dostępna jest w witrynie TOKiS – PRESS bis – KLIKNIJ napis.

 

Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook