21 października 2020

II TURA WYBORÓW W GMINIE LUBIEWO

2 min read

Klamka zapadła kilkanaście dni temu, wszystko jasne, w Gminie Lubiewo odbędzie się druga tura wyborów w której zmierzą się Henryk Hoppe i Michał Skałecki.

Dwóch diametralnie różniących się kandydatów walczyć będzie o społeczne zaufanie. Obecny wójt – Michał Skałecki jest  wykształconym, doświadczonym samorządowcem i trudno się temu dziwić, pełni swoje obowiązki od wielu lat i robi to dobrze, dowodów na to jest wiele.

Henryk Hoppe – kontrkandydat Skałeckiego miał trudne zadanie – musiał przekonać elektorat do tego, że jego kandydatura jest lepsza. Prawie mu się to udało. Czy obaj panowie są równie przekonujący? Na to pytanie poznamy odpowiedź zapewne w najbliższą niedzielę wieczorem, kiedy wszystko stanie się jasne po podliczeniu głosów. Liczył się będzie zapewne każdy i możemy przewidywać, że do urn pójdzie sporo osób. Nie powinno być problemów z wypełnieniem kart, będą na nich widniały tylko dwa nazwiska, a przy nich dwie wolne kratki w których pojawi się postawiony przez wyborcę krzyżyk.

Wojna nerwów trwa, a wraz z nią ostatnie próby zjednania sobie elektoratu przez kandydatów. Doświadczenie (Skałecki) kontra marzenia (Hoppe), kto wygra, kto zajmie fotel wójta tej pięknej i znanej w Polsce gminy?

Brokerzy nie przewidują zakładów.

_____________________

(red.)

TOKiS nie posiada w swojej bazie danych fotografii kontrkandydata wójta Skałeckiego.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook