17 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Impreza promocyjna w tucholskim „ogólniaku”

1 min read

W Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi odbyła się impreza o charakterze promocyjnym skierowana do absolwentów klas gimnazjalnych. W uroczystości wzięła udział miejscowa policja, której funkcjonariusze w ramach podpisanego porozumienia prowadzą zajęcia dydaktyczne w klasie policyjno-pożarniczej. Jedną z przygotowanych atrakcji dla uczniów było pokonanie policyjnego toru przeszkód.

W ramach podpisanego porozumienia tucholscy policjanci od września ubiegłego roku w tucholskim „ogólniaku” prowadzą m.in. zajęcia dydaktyczne dotyczące działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa publicznego, kształtowania postaw patriotycznych i społecznych oraz ceremoniału policyjnego. Dziś podczas „drzwi otwartych” uczniowie klasy policyjno-pożarniczej oraz inne chętne osoby mogły pokonać policyjny tor przeszkód. Zainteresowani mogli w ten sposób sprawdzić swoją sprawność fizyczną oraz poznać jeden z elementów zaliczeniowych w staraniach o przyjęcie do pracy w policji.

Na koniec zmagań Komendant Powiatowy Policji w Tucholi nadkom. Wiesław Gapa pogratulował wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie. Zwycięzcom wręczył przygotowane nagrody i życzył dalszych sukcesów.


Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook