15 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

IV Igrzyska Sportowe Osób Niepełnosprawnych Tuchola 2017

1 min read

Na stadionie OSIR w Tucholi (14.09.2017r.) odbyły się IV Igrzyska Sportowe Osób Niepełnosprawnych Tuchola 2017, które honorowym patronatem objęła m.in. Komenda Policji w Tucholi. W imprezie wzięło udział aż 150 uczestników, którzy imponowali wysokim zaangażowaniem.

W igrzyska włączyły się drużyny z warsztatów terapii zajęciowej z Tucholi, Chojnic, Grudziądza, Sępólna Krajeńskiego, Świecia, Czerska, Środowiskowego Domu Samopomocy z Tucholi oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tucholi. Impreza miała na celu integrowanie środowiska osób niepełnosprawnych, naukę zdrowego współzawodnictwa, propagowanie aktywności ruchowej oraz wyłonienie najlepszych sportowców. Pomimo niekorzystnej aury pogodowej, wszyscy uczestnicy dobrze się bawili. Wyczekiwane z niecierpliwością ogłoszenie wyników igrzysk obfitowało w liczne wyróżnienia w postaci pucharów, medali oraz nagród rzeczowych.

Na koniec zmagań komendant policji w Tucholi nadkom. Wiesław Gapa pogratulował wszystkim uczestnikom oraz kibicom za dobrą zabawę. Następnie, na ręce organizatora Pani Annie Kalinowskiej przekazał zaproszenie do miejscowej komendy policji dla podopiecznych WTZ w Tucholi, gdzie będą czekały dla nich ciekawe atrakcje. Mundurowi zaprezentują nowoczesne pomieszczenia, takie jak strzelnica laserowa, niebieski pokój, sala odpraw do służby, siłownia oraz areszt. Przygotowano także dodatkowe niespodzianki w postaci pokazów tresury psów policyjnych, sprzętu służbowego i radiowozu.


KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook