19 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

IV Powiatowe Targi Edukacyjne

2 min read

1911915_515548481889831_1263528806_nStarosta Tucholski zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych  na IV Powiatowe Targi Edukacyjne, które odbędą się 4 kwietnia 2014 r.
od 10:00 do 14:00 w hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi.

Malejąca liczba uczniów w gimnazjach, a następnie również w szkołach ponadgimnazjalnych powoduje, że szkoły i inne placówki systemu oświatowego borykają się z problemami słabego naboru uczniów do klas pierwszych i podejmują rywalizację o kandydata. Pomaga w tym profesjonalna kampania promocyjna.

Targi Edukacyjne będą doskonałym miejscem do efektywnej prezentacji  publicznych i prywatnych, szkół i uczelni oraz innych placówek dydaktycznych, działających na różnych poziomach nauczania
i w różnych obszarach edukacyjnych.

Na tych targach  można zainteresować swoją działalnością szeroką  rzeszę  młodych ludzi. Targi te, dzięki fantazji uczniów prześcigających się w pomysłach na promocję swojej szkoły, są niezwykle barwne i ciekawe. Atmosfera happeningu sprzyja nawiązywaniu przyjaznych kontaktów, ośmiela młodych ludzi i ułatwia przeprowadzanie rozmów.

Targi pomagają młodzieży w wyborze dalszej drogi kształcenia, a nauczycielom dostarczają wiedzy niezbędnej w kierowaniu młodych ludzi na właściwą drogę dalszej edukacji i kariery zawodowej .

Na targach zaprezentują się: Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi, Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Tucholi, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Śliwicach, Tucholskie Centrum Edukacji Zawodowej, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tucholi, Tucholska Szkoła Realna, Technikum Leśne, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tucholi, Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi oraz Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem w Tucholi.

 

Zapraszamy!

_____________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook