IV Regionalna Fiesta Balonowa w Toruniu

Do podobnej imprezy w ramach Dni Borów Tucholskich, tokis chciał swego czasu namówić lokalne władze samorządowe. Logistycznie przedsięwzięcie trudne, ale wykonalne, gdyby do tego dołączyć loty pasażerskie wiatrakowcami, paralotniami byłoby ciekawie. Podłoże historyczno – lotnicze Tucholi dawno już zostało zapomniane, ale drzewiej mieliśmy piękne szybowisko, gdzie obecnie rośnie las. Tego u nas raczej nie będzie, za to Toruń bawi się na całego, powód? Pisaliśmy już o tym święcie.

IV Regionalna Fiesta Balonowa o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, to wydarzenie organizowane w ramach Święta województwa Kujawsko-Pomorskiego i zaczyna się już dzisiaj, a potrwa dwa dni.

Co w programie?

– Loty balonów
– Pokaz wyjątkowego balonu „Emoji” na Jordankach
– Nocna parada z pokazem mocy palników
– Nocna Gala Balonowa na terenie Placu Cyrkowego na Rubinkowie
(sąsiedztwo marketu OBI)

Warto już dzisiaj skorzystać z okazji, by móc podziwiać jeden z najpiękniejszych sportów świata. My już zbieramy graty, zlecenie jest proste, niestety, realizujemy je dla innych.


(mrf.)

admin

Next Post

Jeździsz "terenówką"? Spodziewaj się wezwania do WKU!

pt Cze 7 , 2019
Właściciele terenowych pojazdów coraz częściej dostają wezwania do Wojskowych Komend Uzupełnień. Mają stawić się osobiście i „w charakterze strony”. Czy mogą się obawiać, że armia nagle skonfiskuje im pojazdy? Wojsko apeluje, by „inteligentnie czytać” takie wezwania – informuje pan Mateusz Madejski z portalu money.pl

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook