4 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Jechali na podwójnym gazie

1 min read

W miniony weekend (22-24.05.2020r.) na drogach powiatu tucholskiego nie obyło się, bez amatorów jazdy pod wpływem alkoholu. Efektywne i sprawne działania miejscowych funkcjonariuszy przyczyniły się do wyeliminowania dwóch nietrzeźwych cyklistów i jednego posiadającego orzeczony zakaz prowadzenia rowerów. Rekordzista miał blisko 2,5 promila alkoholu.

W piątek (22.05.20r.) w Cekcynie, policjanci miejscowego posterunku zatrzymali do kontroli rowerzystę. Sprawdzenie stanu trzeźwości  wskazało, że stężenie alkoholu w organizmie 37- letniego mieszkańca powiatu tucholskiego, wyniosło prawie 2,5 promila.

Po upływie blisko trzech godzin od poprzedniego zatrzymania, również w Cekcynie w ręce policjantów wpadł kolejny amator jednośladu.  Od  34 – letniego mieszkańca powiatu tucholskiego, funkcjonariusze wyczuli alkohol. Kontrola stanu trzeźwości wykazała u cyklisty ponad promil alkoholu.

W sobotę (23.05.20r.) w Ludwichowie policjanci skontrolowali rowerzystę. Mężczyzna, 67 – letni mieszkaniec powiatu tucholskiego, posiadał orzeczony przez sąd zakaz kierowania jednośladem. Sprawdzenie stanu trzeźwości nie  wskazało, by w jego organizmie znajdował się alkohol.


Autor: mł. asp. Bartosz Wiese
Publikacja: mł. asp. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook