18 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Jechali rowerami dla Kingi

2 min read

W sobotę i niedzielę odbył się charytatywny Rajd Rowerowy, którego głównym organizowanym był Bank Spółdzielczy w Koronowie. Współorganizatorem tego przedsięwzięcia była Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy. Przypominamy, Kinga zmaga się z ciężką chorobą, aby leczenie zakończyło się sukc

W miniony weekend (13-14.05.2017) ruszył dwudniowy rajd rowerowy, w którym wzięło udział łącznie około 200 miłośników „dwóch kółek”, w różnym przedziale wiekowym. Podczas pokonywania tras uczestnicy mieli okazję podziwiać piękne tereny Kaszub, Borów Tucholskich, Tucholskiego Parku Krajobrazowego.
Nad bezpieczeństwem imprezy czuwali bydgoscy policjanci. Funkcjonariusze nie tylko zabezpieczali rajd, ale również wspólnie z uczestnikami dojechali na rowerach do mety w Romanowie nad Zalewem Koronowskim.
Rowerzyści mieli okazję pokonać trzy trasy. Najdłuższa, bo dwudniowa, miała 125 kilometrów. Pozostałe dwie trasy liczyły ponad 30 kilometrów.

Dla uczestników tej przejażdżki, oprócz dobrej zabawy i miłej atmosfery, organizator zapewnił posiłki, przekąski i napoje. Na zakończenie zawodnicy mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz w wielu innych atrakcjach.

Oczywiście nie zabrakło na mecie miłego spotkania z Kingą. Tam, też Prezes Banku Spółdzielczego w Koronowie Pani Alicja Huczyńska wraz z członkami zarządu przekazała czek o wartości 9,712 złotych. Niemniej jednak, wiemy już, że czek wynosi ponad 10 tysięcy złotych. Liczenie się jeszcze nie zakończyło, ponieważ cały czas spływają pieniądze na konto Kingi.

Partnerami przedsięwzięcia byli: Concordia-Ubezpieczenia, Transport Ciężarowy-Handel Dźwigami, Zblech Bike-Łukasz Zblewski, Gmina Brusy, Gmina Koronowo, CCC- Sprandi Polkowice, Port Jachtowy Tazbirowo, Studio Mardo.

Życzymy Kindze powrotu do zdrowia!!!


Adaptacja T-P

Źródło: KWP Bydgoszcz

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook