18 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Jesteś kierowcą i piłeś alkohol? Wylądujesz na cmentarzu lub w więzieniu!!!

1 min read

Przed nami końcówka bardzo długiego weekendu, już w niedzielę rozpocznie się drogowy exodus związany z powrotami Polaków do swoich domów. Nie miejmy złudzeń, wielu kierowców wsiądzie za kierownice na tzw. kacu, wielu zwyczajnie będzie pijanych, co to oznacza?

Drogowych supermenów spotykamy na co dzień, zachowują się na drogach dość charakterystycznie, najogólniej mówiąc mają problemy z utrzymaniem toru jazdy na wprost. Również nie są im obce zachowania jeszcze bardziej irracjonalne: gwałtowne hamowanie, jazda „na zderzaku”, wyprzedzanie „na trzeciego” i to niekoniecznie lewą stroną. Jak się kończy to igranie z losem? Statystyki policyjne, choć dalekie od rzetelności, nie pozostawiają złudzeń – jesteśmy narodem wyjątkowo „trunkowym” i bezmyślnym, a ilość „braci bliźniaków Kubicy” i pieszych o mentalności samurajów, sięga zenitu. Finał takiej „zabawy” jest zwykle jeden…

Piłeś alkohol, prowadzisz pojazd lub jesteś pieszym? Niczym nie różnisz się od przeciętnego bandziora – trafisz na cmentarz lub za kratki!!!

OBEJRZYJ I WŁĄCZ… MYŚLENIE!!!

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook