16 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kabaret „Sanatorium” z nowym repertuarem!

2 min read

SONY DSC

Już niedługo odbędzie się kolejna premiera Kabaretu „Sanatorium” UTW z Tucholi  działającego przy Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi.

Tym razem aktorzy zaprezentują program pt „Z życia wzięte” i jak sama nazwa wskazuje, będzie to program zainspirowany naszą codziennością, okraszony oczywiście dość przyzwoitą nutą humoru. Tym razem twórcy poświęcili  sporo sił we wzmocnienie relacji widz-aktor. Będzie   miało to swoje odzwierciedlenie już na początku programu w formie krótkiego instruktażu dla publiczności, która…, o czym jesteśmy przekonani, bez problemu poradzi sobie z postawionym zadaniem. W trosce o zachowanie  autentyzmu, twórcy programu oparli się częściowo na  zapiskach i przekazach, aby pokazać dobitnie, jak często nasza rzeczywistość nie odbiega od czegoś, co zwykliśmy nazywać – fikcją. Oprócz wspomnianych wcześniej „autentyków” nie zabraknie również innych skeczów, a choćby poradnika matrymonialnego, parodii programu „Randka w ciemno” czy – to nowość, reklam, oczywiście potraktowanych „z przymrużeniem oka”. Muzycznie zaprezentowanych zostanie kilka znanych utworów, z układem choreograficznym. Na zakończenie rozwiązanie zagadki  „historii stworzenia” z pointą , która z pewnością nie jednego z nas zaskoczy.

Przed publicznością zaprezentują się: Wiesława Alichniewicz, Teresa Chabowska, Krystyna Felska Grażyna Gabrych, Mirosława Kęsik, Arleta Nowak, Małgorzata Pstrąg, Edmund Gabrych , Remigiusz Gwizdała, Wiktor Metkowski i po raz pierwszy przed publicznością – Władysław Kęsik.

Reżyserem przedstawienia jest Maciej Korda, stronę muzyczną i dźwiękową zrealizuje Jarosław Iwicki. Serdecznie zapraszamy w czwartek 5 marca, na godz. 18.00 do Tucholskiego Ośrodka Kultury.

 5 dzień  marca br. o godz. 18.00 w TOK

 


(red.)

Adaptacja tokis.pl

Mat. nadesłane.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook