28 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kabaret „skazany” na sukces i Starosta z durszlakiem na głowie

2 min read

Na kabarecie „Sanatorium” z Tucholi, z pewnością, ktoś, kiedyś zrobi magisterium, a kto wie, może i doktorat.  Występy tych wyjątkowych artystów, to jedno wielkie pasmo sukcesów i muszą Oni sobie uświadomić fakt, że tak już pozostanie!

Ostatni występ kabaretu w tucholskim TOK-u przyciągnął jak zawsze tłumy, a te nie zawiodły się, bo gdzież można, choć przez chwilę, na własne oczy, obejrzeć starostę z durszlakiem na głowie? To oczywiście epizod, ale świadczący o tym, że Pan Starosta ma poczucie humoru i dystans do siebie – piękna cecha, która pozostaje w pamięci.

W czwartek 8 marca 2018 r. w Tucholskim Ośrodku Kultury odbyła się premiera programu kabaretowego pt. „Kalejdoskop” w wykonaniu Kabaretu „Sanatorium” przy Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi.

Autorami tekstów, jak i reżyserami „Kalejdoskopu” są niezrównani:  Pani Arleta Nowak i Pan Maciej Korda. Oprawę muzyczną, koncertowo, zabezpieczył Pan Jarosław Iwicki, a nad stroną techniczną czuwał specjalista, Pan Tomasz Kotowski.

I jak to mogło się nie udać? To nie wszystko, artyści dali również występ w Raciążu, ale tam widzom zaprezentowano inny program. Z pewnością publiczność z pobliskiego Raciąża zapamięta na długo  niedzielne popołudnie na scenie Wiejskiego Domu Kultury, bo obejrzeć „Sanatorim” w spektaklu  „Służba na zdrowie”, to pewny ból mięśni brzucha ze śmiechu i to przez cały tydzień.

Wielkie brawa dla całego zespołu!


(red.)

Źródło: TOK – Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook