KAWA Z TOKiS-em. PRZYTULISKO DLA PSÓW W BYSŁAWIU

Nie mają osobowości prawnej, w przyszłym roku staną się fundacją. Kochają zwierzęta, szukają wsparcia w całej Polsce, dają szansę przeżycia, później adopcji psom, które zdradził nieodpowiedzialny i nieobliczalny w swym postępowaniu człowiek- PRZYTULISKO DLA PSÓW W BYSŁAWIU.

Ich przytulisko, jest niczym arka na wzburzonym morzu… śmieci, mieści się na terenie oczyszczalni ścieków w Bysławiu. Warunki są trudne, ale kto żyw niesie pomoc zwierzętom i wspaniałym paniom, które każdą chwilę poświęcają znajdkom. Psy potrafią się odwdzięczyć, widzieliśmy to na własne oczy…

Przytulisko nie może liczyć na jakieś gigantyczne wsparcie, ale od czego są ci wielkiego serca i władze gminy? Niosą pomoc taką, jaką mogą zapewnić. Pomagają dzieci ze szkół, rolnicy, osoby przygodne, my także przywieźliśmy maleńką cegiełkę, zaledwie 15 kilogramów suchej karmy, ale pomocy będzie więcej, obiecujemy.

Teraz najważniejsze, to przeżycie zimy, potrzeba koców,  starych kołder, pledów, słomy, wszystkiego, co odizoluje psiaki od betonowej posadzki, którą mają w kojcach. Mają gdzie mieszkać, każdy z psów ma podwójnie ocieploną budę i stałą opiekę weterynaryjną. Cóż z tego, kiedy nie mają domu. Opiekunki prowadzą stałą akcję informacyjną w swoim profilu Facebooka, gdzie odnajdziemy wszystkie nowości.

Jest również i telefon kontaktowy

Highlights info row image
692 188 794 lub 609 037 793

Jak to onegdaj powiadał niejaki Edward Gierek? „To jak Towarzysze? Pomożecie? Pomożemy! Tym razem w słusznej sprawie.


Mariusz R.Fryckowski

admin

Next Post

W imię demokracji wszystkie chwyty dozwolone? W cieniu protestu pod tucholskim sądem

wt Gru 19 , 2017
Zbrodnicza organizacja o charakterze zbrojnym – PZPR, skompromitowana PO, układający się z każdym PSL, popłuczyny lewicy – SLD, Nowoczesna – twór służb, podobnie jak sławetny KOD sponsorowany przez „ciemną stronę mocy”, PiS, który tradycyjnie już truchta ku upadkowi i każda inna partia, to uwspółcześnione wcielenia zła, podobnie jak sławetna demokracja, […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook