16 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kawa z TOKiS-em. Statek „ŁUCZNICZKA” JUŻ 25 LAT NA FALI i wielka gala w TOK-u!

2 min read

Precz z wyrobami czekoladopodobnymi! Niech żyje czekolada! Skoro tak, to Tuchola pod tyj względem jest najsłodszą krainą po tej stronie wszechświata.

Firma „Łuczniczka” z Tucholi obchodzi 25 lat swojego istnienia. Początki były trudne, wszystko rozpoczęło się w Gostycynie od manufaktury z pięcioosobową obsadą. Później było już tylko lepiej. Od samego początku firma postawiła, na jakość, oryginalne receptury zostały wprowadzone do produkcji i ciągle cieszą podniebienia smakoszy. Firma nie spoczęła na laurach, ciągle rozwija swoją ofertę o nowe smakołyki, które zdobywają świat.

„Łuczniczka” stawia na współpracę z innymi firmami branży cukierniczej, nawiązała również kontakty z nową, niemiecką firmą z Tucholi, która weszła właśnie na nasz rynek pracy. Obecnie, „Łuczniczka” zatrudnia 200 osób, tym samym stała się jednym z zakładów, posiadających tak liczną załogę.

Firma posiada swój punkt w centrum Tucholi, gdzie można napić się znakomitej kawy i dokonać wyjątkowych zakupów.

Już w najbliższą sobotę w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się wyjątkowa gala 25-lecia istnienia firmy. Zaproszono pracowników firmy i przyjaciół. Wiemy, że zostaną uhonorowane najbardziej zasłużone dla zakładu osoby, a część artystyczną wypełnią dwie znakomitości: Robert Janowski i Jacek Wójcicki. Niestety zabraknie mistrza Zbigniewa Wodeckiego, wielkiego przyjaciela Tucholi.

Niech statek „ŁUCZNICZKA” POKONUJE OCEANY CZEKOLADY i… stopy tejże, pod kilem! Tylko pamiętajcie… bez syropu glukozowo – fruktozowego! Nawet tego, na bazie pszenicy:)


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook