27 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kęsowo odnowiło swoją witrynę

1 min read

Dobra robota! Starostwo już dokonało zmian, o czym informowaliśmy i wyszło świetnie, teraz na podobną operację zdecydowała się gmina Kęsowo.

Udało się! Witryna jest prosta, przejrzysta, wszystko jest na miejscu, obsługa jest instynktowna, czyli tak, jak ma być. Wzorem innych witryn, pojawił się ruchomy  „pasek kryzysowy”, gdzie pojawiają się ważne informacje. Kolorystycznie dobrany jest prawidłowo, czytelnie, czarna czcionka, na żółtym tle. Bardzo dobrze potraktowano górną belkę, a kontakt z urzędem jest czytelny, a nie jak dotychczas. Oczywiście brakuje w bocznym menu ozdobników w postaci filmów, które zawsze przyciągają uwagę nowego czytelnika / turysty, który być może chce odwiedzić tę konkretną gminę, ale to z pewnością się zmieni. Promocja, tak niedoceniana przez wielu radnych, musi znaleźć swoje miejsce, to przecież kapitał Gminny!

Kęsowo ma swoje czasopismo, to ewenement, teraz łatwo dostępne są jego wydania, gdzie w bocznym pasku wyeksponowano okładki jej elektronicznej wersji, oczywiście za darmo. Nowa jakość wobec płatnych pism tradycyjnych, których dni są policzone.

Portal przegląda się sprawnie, szablon jest dobry, skórka niezła, strona otwiera się szybko, słowem… jest OK.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook