Kęsowo. To był koncert!

Koncert charytatywny tucholskiego chóru GOSPEL AVE odbył się dzięki inicjatywie wszystkich członków chóru. W niedzielne popołudnie w Wiejskim Domu Kultury licznie zgromadzili się ludzie o dobrych sercach, chcący wspomóc rehabilitację Magdaleny Adamczyk, chorującej na glejaka od 2013 roku.

1,5 godzinny koncert pod dyrygenturą Pana Radosława Megera wywoływał zachwyt, refleksję, uśmiech i nierzadko łzy. W czasie koncertu można było wpłacić cegiełkę na leczenie Magdy, a w zamian firma ZAKRYś z Tucholi sfinansowała słodki upominek dla darczyńców. Wszystkim uczestnikom koncertu z całego serca dziękujemy za okazaną pomoc.

________________________

Wiejski Dom Kultury Kęsowo

admin

Next Post

Bydgoszcz. Pokazy dla Kingi Szwedy w „Zielonych Arkadach” - już w niedzielę!

pon Lis 14 , 2016
Mł. asp. Kinga Szweda swoje życie związała ze służbą w Policji w 2006r. Dotychczas pomagała innym, teraz sama potrzebuje pomocy. Tym razem kujawsko-pomorscy policjanci wspólnie z Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego organizują pokazy m.in. udzielania pierwszej pomocy, policyjnego robota pirotechnicznego, tresury psów, sprzętu policyjnego i strażackiego. Wszystko już w niedzielę w […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook