KINO DOSKONAŁE. „S.O.S. Ziemia” („Home”)

Po raz pierwszy na świecie, jednego dnia, w Dniu Ziemi, 5 czerwca 2009 roku – równocześnie w 85 krajach, w kinach, w telewizji, na DVD i w Internecie miała miejsce premiera największego na świecie multimedialnego wydarzenia pro-ekologicznego.

Premiera filmu „S.O.S. Ziemia” („Home”)

Wspólny projekt Luca Bessona i fotografa Yanna Arthusa-Bertranda to zapierające dech w piersiach, piękne i poruszające obrazy. To niesamowita podróż w głąb australijskiej rafy koralowej, wędrówka przez niebezpieczne amazońskie lasy, bezkresną pustynię Gobi i industrialne dzielnice Szanghaju… Podróż przez wszystkie kontynenty, której celem jest zwrócenie uwagi świata na problemy i zagrożenia środowiska naturalnego: globalne ocieplenie, umierające lasy, wymieranie gatunków zwierząt i roślin, na kończące się zasoby naturalne. Efekt przewracającego się domina klęsk ekologicznych może zapoczątkować katastrofalne konsekwencje. Film „S.O.S. Ziemia” („Home”) to ostrzeżenie przed zagładą, to wołanie naszej Planety o ratunek…


(RED.)

admin

Next Post

Eksperyment minister Zalewskiej będzie nas kosztował miliony, ruszyła fala pozwów

pt Lut 23 , 2018
Minister Zalewska skłamała mówiąc, że reforma edukacji będzie bezkosztowa. Samorządowcy ostrzegali, ale MEN był głuchy, ślepy i brnie do dzisiaj w ślepą uliczkę, która edukacyjnie cofa nas o 20 lat. Tymczasem miasta i gminy musiały wyłożyć potężne pieniądze na reformę oświaty. Teraz żądają zwrotu wydatków pisząc pozwy.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook