27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kolejni drogowi przestępcy staną przed obliczem Temidy!

1 min read

Od kilku dni tucholscy policjanci są wyjątkowo aktywni, ich wozy patrolowe pojawiają się w różnych rejonach miasta, niestety, nie uchroniło to malutkiego sklepiku przy ulicy Świeckiej, który w przeciągu kilku tygodni okradziono już trzykrotnie!

O ile w sprawie kradzieży wszystko wyjątkowo siꔜlimaczy”, tak mundurowi skutecznie eliminują z ruchu już nie tylko pijanych kierowców, ale również pieszych „w euforii”,wpadających pod koła prawidłowo jadących pojazdów.

We wtorek (08.03.2016r.) dyżurny Policji został poinformowany, że jedną z ulic w Tucholi może jechać nietrzeźwy kierujący. Policjanci natychmiast udali się w wyznaczony rejon i po chwili zatrzymali kierującego citroenem 48 – latka. Kontrola stanu trzeźwości mężczyzny wykazała, że stężenie alkoholu w jego organizmie wynosi ponad 2,1 promila.

W środę (09.03.2016r.) ok. godz. 12.00 dyżurny tucholskiej Policji został poinformowany o potrąceniu pieszego, na jednej z ulic Tucholi. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że znajdujący się pod wpływem alkoholu pieszy, wtargnął bezpośrednio przed jadącego prawidłowo citroena. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Apelujemy, masz podejrzenie, że użytkownik drogi jest pod wpływem alkoholu nie wahaj się, reaguj, numer alarmowy 112 działa, choć informację wpierw przyjmie dyżurujący policjant z Bydgoszczy (nonsens).

______________________

(red.)

Podstawa mat. KPP w Tucholi

Kadr z filmu „Zawieszeni na drzewie”.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook