śr. Lip 8th, 2020

Kolejny zatrzymany za posiadanie narkotyków

1 min read

Wczoraj (24.02.2020r.) policjanci z Tucholi zatrzymali 35– latka, który posiadał 5 woreczków strunowych z różnymi środkami odurzającymi. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo.

Wczoraj (24.02.20r.) oficer dyżurny tucholskiej policji otrzymał zgłoszenie, w którym to mężczyzna poinformował, że dwie osoby dobijają się do jego mieszkania. Policjanci zostali skierowani na miejsce interwencji. Przed drzwiami zgłaszającego nie znajdowały się żadne osoby. Stróże prawa postanowili rozpytać mężczyznę na okoliczność wezwanej interwencji. Zgłaszający zachowywał się nerwowo, nienaturalnie i unikał kontaktu wzrokowego. Formułowane przez niego zdania były nielogiczne. Posiadał symptomy, które świadczyły, że mógłby być pod wpływem narkotyków. W wyniku przeszukania mieszkania i kontroli osobistej, u 35-letniego mieszkańca Tucholi policjanci znaleźli łącznie 5 woreczków z zawartością białego proszku, suszu roślinnego i innej substancji. Przeprowadzone testy potwierdziły, że jest to amfetamina, marihuana i haszysz. Waga zabezpieczonych narkotyków to blisko 25 gramów. Mężczyzna tego samego dnia trafił do policyjnego aresztu.

Dziś w miejscowej prokuraturze (25.02.20r.) został mu przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających. Teraz sprawa trafi do sądu.


(red.)

Autor: mł. asp. Bartosz Wiese