Kolizja trzech aut w Bysławiu

W Bysławiu zderzyły się trzy samochody osobowe. Sprawcą kolizji był 57-latek, kierujący mitsubishi. Mężczyzna został ukarany mandatem i sześcioma punktami karnymi. 

O kolizji drogowej, w której brały udział trzy samochody, tucholscy policjanci zostali poinformowani wczoraj (23.04) po godzinie 10. Do zdarzenia doszło w Bysławiu. Wysłani na  miejsce funkcjonariusze drogówki ustalili, że przyczyną kolizji było niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami. Kierujący mitsubishi najechał na tył stojącego na pasie ruchu pojazdu bmw, ten z kolei uderzył w tył peugeota. Do szpitala trafiła kierująca bmw. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci mandatem ukarali kierującego mitsubishi, 57-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego. Składając wyjaśnienia mężczyzna oświadczył, że „się zagapił”.

___________________

(RED.)

KPP – Tuchola

Fot. TOKiS – PRESS

admin

Next Post

Muszyński o Stowarzyszeniu S.O.S dla Tucholi: ”Szkodnicy Ochrony Środowiska!” (felieton autorski)

sob Kwi 25 , 2015
Dzisiaj (24.04.2015) odbyła się siódma sesja rady miejskiej, którą w pierwszej jej części zdominowała wypowiedź honorowego mieszkańca Tucholi: emerytowanego, wieloletniego dyrektora Zespołu Szkół Leśnych  – pana Edmunda Muszyńskiego.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook