17 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kolizja w Żalnie

1 min read

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze doprowadziły, dziś (29.12.2016r), do kolizji w Żalnie. Obecni na miejscu policjanci ustalili, że kierujący kią wpadł w poślizg i uderzył w jadące z naprzeciwka bmw. Sprawca otrzymał mandat.

153-158974

Do zdarzenia doszło przed godz. 7.00. Policjanci ustalili, że kierujący kią, 19 – letni mieszkaniec pow. starogardzkiego jadąc od strony Tucholi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadące bmw. 19 – latek jechał sam, natomiast bmw podróżowały 2 osoby, mieszkańcy pow. choszczeńskiego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Droga w tym miejscu była jednak częściowo zablokowana i policjanci kierowali ruchem wahadłowo.  Obaj kierowcy byli trzeźwi. Na sprawcę wykroczenia funkcjonariusze nałożyli grzywnę.

153-158975

Z uwagi na porę roku przypominamy, aby kierując pojazdem, zwracać uwagę na stan jezdni i zmieniające się warunki atmosferyczne. Dzisiejszego poranka drogi na terenie powiatu były wyjątkowo śliskie. Warto w takim wypadku zdjąć nogę z gazu, by bezpiecznie dotrzeć do celu podróży.

________________________

Autor: mł. asp. Justyna Janiak
Publikacja: mł. asp. Justyna Janiak
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook